Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Przeskocz do treści

BLOG

Firma Pabemia oferuje żwirki Tofu Organic, które są nowością na naszym rynku. Żwirki te są wytworzone z surowców roślinnych, które ulegają całkowitej biodegradacji. Z tego względu są one zaliczane do produktów ekologicznych i pod tym względem spełniają oczekiwania klientów nastawionych na ochronę środowiska. Żwirki zapewniają utrzymanie czystości w kociej kuwecie i całym mieszkaniu. Doskonale pochłaniają wilgoć i ulegają zbryleniu. Zużyty żwirek można usunąć w toalecie lub wykorzystać jako naturalny kompost. Zapoznaj się z pełną ofertą żwirków Tofu Organic http://supercats.com.pl/produkty/zwirki-tofu-organic/

W naszej ofercie znajdą Państwo ściółkę w postaci kruszonu ze słomy z dodatkiem naturalnych ziół. Podłoże to bardzo dobrze sprawdza się jako ściółka dla królików, świnek morskich, chomików i innych małych czworonożnych przyjaciół. Ułatwia utrzymanie czystości w klatce, a dodatek naturalnych ziół zapewnia świeży, przyjemny zapach w mieszkaniu. Ściółka jest w pełni ekologiczna. Została wyprodukowana z surowców pozyskanych z polskich gospodarstw. Kupując naszą ściółkę nie tylko pomagasz środowisku naturalnemu, ale także wspierasz polskie gospodarstwa. Odwiedź naszą stronę i zapoznaj się z pełną ofertą: http://supercats.com.pl/

Dobór odpowiedniej wyściółki do kuwety naszego czworonoga jest bardzo ważny. Poznaj nasza propozycję.

Super Cat's kruszon zbrylający kukurydziany

Jest to żwirek wykonany z naturalnego surowca, całkowicie biodegradowalny. Jest bardzo lekki i wydajny. Żwirek ma postać kruszonu, który ulega zbryleniu pod wpływem moczu. Ułatwia to systematyczne usuwanie zbrylonych grudek z kociej kuwety i wyrzucanie ich do toalety. Wyściółka doskonale pochłania brzydkie zapachy kociego moczu. Dlatego jeśli chcesz zapomnieć o brzydkim zapachu w mieszkaniu, ten żwirek jest właśnie dla Ciebie. Nasz żwirek jest bezpyłowy i nie zanieczyszcza najbliższego otoczenia kuwety. Dzięki temu żwirkowi zaoszczędzisz czas poświęcany na sprzątanie pokoju. Odwiedź naszą stronę internetową http://supercats.com.pl/ i zapoznaj się z całą ofertą ściółek dla małych i dużych.

Jeśli chcesz najlepiej zadbać o swojego kota, zrób to z naszymi produktami.

Żwirki Tofu Organic

Oferujemy Państwu wyjątkowe żwirki Tofu Organic, które są nowością na polskim rynku. Żwirki Tofu Organic mają postać pelletu o bardzo ładnym wyglądzie. Dzięki odpowiedniej technologii produkcji nasze żwirki doskonale pochłaniają wilgoć. Pod wpływem wilgoci żwirek ulega zbryleniu, dzięki czemu można go łatwo zebrać i usunąć w toalecie. Nieprzyjemny zapach jest neutralizowany, a Ty możesz cieszyć się czystym i świeżym powietrzem. Ściółka nie przykleja się do łap kota. Żwirki Tofu Organic to produkty bezpyłowe, co zmniejsza ryzyko zabrudzeń wokół kuwety. Odwiedź naszą stronę i zapoznaj się z pełną ofertą: http://supercats.com.pl/

Zaopatrz kuwetę swojego pupila w ekologiczny żwirek wytworzony z naturalnych surowców.

Żwirek Super Cat's kruszon kukurydziany zbrylający.

Oferowany przez nas produkt to zbrylające podłoże dla zwierząt domowych. Żwirek ma postać kruszonu i został wyprodukowany z kukurydzy. Jest to podłoże, które ma wiele zalet. Z punktu widzenia opiekunów kotów istotne znaczenie ma fakt, że nasz żwirek bardzo dobrze pochłania wilgoć i nieprzyjemne zapachy. Nie przykleja się do łap i sierści, co ogranicza ryzyko zanieczyszczenia najbliższej okolicy kociej kuwety. Jest bezpyłowy – kot wychodząc z kuwety nie rozsypie go dookoła. Jest to produkt ekologiczny i w pełni przyjazny dla środowiska naturalnego. Oferowany przez nas produkt nie zawiera sztucznych dodatków, dzięki czemu jest bezpieczny dla Ciebie i Twojego pupila. Zakup naszego produktu wiąże się z oszczędnością, gdyż wystarczy na długo. Jest bardzo wydajny i ekonomiczny. Odwiedź naszą stronę http://supercats.com.pl/ i dowiedz się więcej o naszych naturalnych produktach dla zwierząt.

To proste, bo każdy super kot zasługuje na super żwirek!

Kilka słów o produktach Super Cat's.

Nasze produkty są przede wszystkim bardzo ekologiczne. Spełniają zatem oczekiwania opiekunów zwierząt, którzy chcą dbać o środowisko naturalne. Oferowane przez nas produkty są bardzo ekonomiczne i łatwe w utylizacji. Bardzo dobrze pochłaniają wilgoć i nieprzyjemne zapachy. W naszej ofercie posiadamy między innymi żwirki drzewne, kukurydziane, tofu oraz ściółki ze słomy i konopi. Produkujemy podłoża dla kotów oraz mniejszych zwierząt: królików, świnek morskich, chomików, myszy, itp. Opisy naszych produktów można znaleźć na naszej stronie internetowej http://supercats.com.pl/ Pozwól swojemu pupilowi wypróbować podłoża Super Cat's.

Każdy właściciel kochający swojego pupila dba o jego komfort i wygodę.

Żwirek Super Cat's kruszon kukurydziany zbrylający.

Jeżeli jesteś opiekunem kota, zadbaj o jego komfort korzystania z higienicznej kuwety, kupując żwirek Super Cat's kruszon kukurydziany zbrylający. Żwirek został wyprodukowany z ziaren kukurydzy i ma postać kruszonu. Jest wydajny i może być kompostowany, gdyż ulega całkowitej biodegradacji. Jest bezpyłowy i nie będzie przyklejał się do sierści Twojego czystego ulubieńca. Ponadto jest przyjazny w dotyku dla kocich łapek.
Aby stworzyć kotu odpowiednie warunki do korzystania z kuwety, musimy pamiętać o wystarczającym jej napełnieniu dobrej jakości żwirkiem. Warstwa żwirku wynosi kilka centymetrów. Najlepiej użyć w tym celu dobrej jakości żwirku wytworzonego z naturalnych surowców. Po skorzystaniu przez kota z kuwety, zbrylone elementy żwirku wyrzuca się do toalety za pomocą łopatki. Zużyty żwirek można także kompostować. Odwiedź naszą stronę http://supercats.com.pl/ i dowiedz się więcej na temat ekologicznych żwirków Super Cat's.

Poznaj nowość na polskim rynku wśród żwirków dla kotów.

Żwirek Super Cat's Tofu Natural Gray.

Żwirek charakteryzuje się wyjątkową zdolnością pochłaniania moczu i niwelowania nieprzyjemnych zapachów z kociej kuwety. Wyściółka jest całkowicie naturalna i ekologiczna. Żwirek jest bezpyłowy, nie przykleja się do kocich łap i nie roznosi po mieszkaniu. Mokry żwirek szybko ulega zbryleniu tworząc grudki, które są łatwe do utylizacji. Można je łatwo wyrzucić z kuwety za pomocą łopatki i spłukać w toalecie lub kompostować. Żwirek ulega całkowitej biodegradacji. Dowiedz się więcej o korzyściach wynikających ze stosowania naszych produktów za pośrednictwem strony internetowej http://supercats.com.pl/ i zaopatrz swojego kota w podłoże wygodne dla jego łapek.

Każdy właściciel kota szuka odpowiedniego żwirku do jego kuwety.

Odpowiedni żwirek? To Super Cat's mini pellet zbrylający kukurydziany.

Wytwarzany jest z surowców roślinnych, które pozyskiwane są z kukurydzy. Żwirek ulega zbryleniu. Oznacza to, że pod wpływem moczu skleja się tworząc małe bryłki, które z łatwością możemy regularnie usuwać z kuwety. Oferowane przez nas podłoże dla zwierząt bardzo dobrze chłonie wilgoć i nieprzyjemne zapachy. Jest wydajne, bezzapachowe i lekkie w stosunku do swojej masy. Wyprodukowane jest wyłącznie z naturalnego surowca i nie zawiera dodatków chemicznych. Ponadto żwirek jest przyjazny zarówno dla zwierząt, jak i dla środowiska. Zapewnia kotom komfort korzystania z kuwety, a zbrylone bryłki można wyrzucać prosto do ubikacji. Żwirek ulega całkowitej biodegradacji. Wejdź na naszą stronę internetową http://supercats.com.pl/ i zapoznaj się z naszym pozostałym asortymentem.

Od niedawna w naszej ofercie jest ściółka z konopi.

Ściółka z konopi charakteryzuje się doskonałą chłonnością. Świetnie pochłania amoniak i nieprzyjemne zapachy. Ułatwia utrzymanie czystości w klatce i jej najbliższym otoczeniu. Małe gryzonie uwielbiają się w niej zakopywać i tworzyć sobie gniazda, dlatego można ją stosować w ilości 5-6 cm. Ściółka z konopi jest produktem w pełni ekologicznym i biodegradowalnym. Nie zawiera żadnych sztucznych substancji. Po zużyciu można ją kompostować i stosować jako naturalny nawóz.

Zaczynasz swoją przygodę z małymi zwierzętami i nie wiesz od czego zacząć?

Najlepiej od odpowiedniego wyposażenia klatki. Najważniejsza jest dobra ściółka, dzięki której Twój mały przyjaciel będzie mieszkać w przyjaznym otoczeniu. W naszej ofercie jest duży wybór ściółek dla małych zwierząt: http://supercats.com.pl/ Czytaj dalej... "Jakie podłoże dla Twojego małego przyjaciela?"

Ściółka Super Cat's Eco granulat ze słomy - dlaczego warto? Najważniejsze powody

Ekologiczne ściółki dla zwierząt cieszą się coraz większą popularnością wśród hodowców oraz wszystkich osób, które trzymają w domach małe zwierzęta. Sprawdź naszą ofertę: http://supercats.com.pl/ Czytaj dalej... "Dlaczego warto wybrać granulat ze słomy?"

Jak urządzić kocią kuwetę? Najważniejsze zasady

Koty wymagają nieco innej opieki niż psy. Najważniejszą rzeczą jest urządzenie kociej toalety. Tu przyda się ekologiczny żwirek, który nie tylko będzie pochłaniać nieprzyjemne zapachy kocich odchodów, ale również będzie przyjazny dla środowiska. Sprawdź naszą ofertę http://supercats.com.pl/ Czytaj dalej... "Kocia kuweta"

Żwirek dla kotów Super Cat's to strzał w dziesiątkę!

Czy chciałbyś, żeby w Twoim domu w końcu zapanował ład i porządek. By Twój ukochany kot nie zanieczyszczał mieszkania? Teraz jest to możliwe. W naszej ofercie są wyjątkowe żwirki dla kotów Super Cat's http://supercats.com.pl/ Czytaj dalej... "Żwirek dla kotów – kruszon drzewny zbrylający"

Żwirki dla kotów zrobione z kukurydzy to prawdziwy hit na polskim rynku!

Zarówno hodowcy, jak i pozostali właściciele kotów, muszą zaopatrywać się w odpowiedni żwirek, który będzie pochłaniać brzydkie zapachy i pozwoli utrzymywać czystość w kuwecie. Jaki zatem żwirek jest godny polecenia? Mini pellet kukurydziany zbrylający z serii Super Cat's http://supercats.com.pl/ Właśnie ten żwirek będzie najlepszy dla Twojego kota. Dlaczego? Czytaj dalej... "Żwirek dla kotów zrobiony z kukurydzy"

Czy wiesz, że Super Cat's mini pellet drzewny zbrylający to idealny żwirek dla Twojego zwierzaka?

Ekologiczne podłoża dla kotów i innych zwierząt towarzyszących wiodą prym na rynku. Produkcja przyjazna dla środowiska sprawia, że jeszcze bardziej chce się sięgać po tego typu produkty. Czytaj dalej... "Żwirek dla kotów Super Cat’s mini pellet drzewny zbrylający"

Czy wiesz, że na rynku pojawiła się nowa ściółka Super Cat's Eco Kruszon ze słomy z dodatkiem naturalnych ziół?

Kruszon ze słomy z ziołami, to idealne rozwiązanie na ekologiczne podłoże dla królików, świnek morskich, chomików, itp. Jego skład sprawia, że jest w 100% bezpieczny dla środowiska, zwierzaka i... dla Ciebie! Czytaj dalej... "Ściółka Super Cat’s Eco Kruszon ze słomy z ziołami"

Czy przetestowałeś już najnowszy na rynku żwirek Super Cat's kruszon zbrylający new?

Jak się okazuje, ekologiczne żwirki dla zwierząt, są najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich miłośników czworonożnych pupili. Są świeże, pachnące, a do tego naprawdę wydajne! Czytaj dalej... "Żwirek dla kotów Super Cat’s kruszon zbrylający new"

Czy wypróbowałeś już granulat ze słomy jako ściółkę dla Twojego czworonożnego pupila?

Ekologiczne podłoża dla zwierząt to strzał w dziesiątkę. W pełni naturalne i przyjazne dla środowiska, a dodatkowo ładnie pachną. Koniecznie musisz je wypróbować! Czytaj dalej... "Ściółka Super Cat’s Eco Granulat ze słomy"

Posiadasz kota i nie masz pomysłu na zlikwidowanie przykrego zapachu z kuwety? Mamy dla Ciebie coś specjalnego!

Ekologiczne żwirki dla zwierząt są naprawdę świetne! Przynoszą tyle korzyści, że nie zechcesz już żadnych innych. Spróbuj koniecznie! Czytaj dalej... "Żwirek dla kotów Super Cat’s Piasek drzewny zbrylający"

Uniwersalny żwirek dla zwierząt? Tylko naturalny wybór!

W sklepach zoologicznych dostępnych jest wiele akcesoriów higienicznych dla zwierząt. Czasami, przez nadmiar różnych rodzajów produktów, kupujemy najtańsze lub najdroższe w nadziei, że mają wysoką jakość. Jakie żwirki są najlepsze? Sprawdźcie! Czytaj dalej... "Żwirek Super Cat’s mini pellet zbrylający drzewny"

Kukurydziany żwirek dla kota? Co to takiego!

Ekologia podbija coraz więcej obszarów naszego życia, co jest bardzo radosną wiadomością. Ludzie coraz więcej uwagi przywiązują do zdrowej żywności, naturalnych kosmetyków, a nawet przyborów kuchennych. Co z naszymi pupilami? Przecież one też zasługują na specjalne traktowanie! Czytaj dalej... "Żwirek Super Cat’s mini pellet zbrylający kukurydziany"