Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Przeskocz do treści

O NAS

Firma Pabemia została założona w marcu 1991 roku. Zaangażowanie właścicieli w tworzenie firmy, zamiłowanie do zwierząt oraz profesjonalizm zaowocowało stworzeniem Pabemii, która od lat uczestniczy w wielu imprezach targowych i wystawach w kraju i zagranicą. Na prestiżowych Targach w Łodzi - Pet fair 1999, 2001, 2003 - zdobyła złote medale za najlepszą ekspozycję towarów oraz przygotowanie najbardziej profesjonalnego stoiska. Ponadto jesteśmy laureatami Grand Prix targów warszawskich Zoomarket 2005 oraz posiadaczami licznych wyróżnień. Firma już 6 razy uczestniczyła w największych branżowych targach na świecie w Norymberdze, zawsze zdobywając uznanie wśród kontrahentów odwiedzających stoisko.

Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, tutaj także mieszczą się biura, magazyn z hurtownią Cash&Carry oraz sklep detaliczny. Nasze zakłady produkcyjne zlokalizowane są na Mazurach koło Węgorzewa oraz na Podkarpaciu koło Jarosławia.

Pabemia jest uznanym eksporterem swoich wyrobów już od kilkunastu lat. Wiele produktów z naszej oferty sprzedajemy pod marką własną naszych klientów. Realizujemy również nietypowe zamówienia. Produkujemy też wyroby pod konkretne zamówienie klienta i według jego wzorów.

Obecnie po przekształceniach i transformacji do Grupy Pabemia należą 4 firmy:

1. Pabemia Sp. z o.o
2. Pabemia Grupa Sp. z o.o.
3. Pabemia Grupa Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
4. PGPJ Sp. z o.o.

Rozwój Grupy jest dynamiczny i wychodzi już daleko poza branżę zoologiczną. Działamy z powodzeniem w segmencie suplementów diety i zdrowego żywienia ludzi i kliniki dietetyczno-psychologicznej (Nutriclinic), jak również w segmencie energii odnawialnej (dystrybucja pelletu drzewnego, kotłów na pellet, pomp ciepła firmy Niebe-Biawar oraz nagrzewnic na pellet Orte).

Dla naszych klientów hurtowych uruchomiliśmy platformę e-Hurt, aby ułatwić proces składania zamówień. Klientów detalicznych zapraszamy do sklepów internetowych: www.zoocenter.pl i www.zookarma.pl