Przeskocz do treści

O NAS

Firma Pabemia została założona w marcu 1991 roku. Zaangażowanie właścicieli w tworzenie firmy, zamiłowanie do zwierząt oraz profesjonalizm zaowocowało stworzeniem Pabemii, która od lat uczestniczy w wielu imprezach targowych i wystawach w kraju i zagranicą. Na prestiżowych Targach w Łodzi - Pet fair 1999, 2001, 2003 - zdobyła złote medale za najlepszą ekspozycję towarów oraz przygotowanie najbardziej profesjonalnego stoiska. Ponadto jesteśmy laureatami Grand Prix targów warszawskich Zoomarket 2005 oraz posiadaczami licznych wyróżnień. Firma już 6 razy uczestniczyła w największych branżowych targach na świecie w Norymberdze, zawsze zdobywając uznanie wśród kontrahentów odwiedzających stoisko.

Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, tutaj także mieszczą się biura, magazyn z hurtownią Cash&Carry oraz sklep detaliczny. Nasze zakłady produkcyjne zlokalizowane są na Mazurach koło Węgorzewa oraz na Podkarpaciu koło Jarosławia.

Pabemia jest uznanym eksporterem swoich wyrobów już od kilkunastu lat. Wiele produktów z naszej oferty sprzedajemy pod marką własną naszych klientów. Realizujemy również nietypowe zamówienia. Produkujemy też wyroby pod konkretne zamówienie klienta i według jego wzorów.

Obecnie po przekształceniach i transformacji do Grupy Pabemia należą 4 firmy:

1. Pabemia Sp. z o.o
2. Pabemia Grupa Sp. z o.o.
3. Pabemia Grupa Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
4. PGPJ Sp. z o.o.

Rozwój Grupy jest dynamiczny i wychodzi już daleko poza branżę zoologiczną. Działamy z powodzeniem w segmencie suplementów diety i zdrowego żywienia ludzi i kliniki dietetyczno-psychologicznej (Nutriclinic), jak również w segmencie energii odnawialnej (dystrybucja pelletu drzewnego, kotłów na pellet, pomp ciepła firmy Niebe-Biawar oraz nagrzewnic na pellet Orte).

Dla naszych klientów hurtowych uruchomiliśmy platformę e-Hurt, aby ułatwić proces składania zamówień. Klientów detalicznych zapraszamy do sklepów internetowych: www.zoocenter.pl i www.zookarma.pl