Super Cat's

Mata Konopna

Konopna mata antyalergiczna dla królików i gryzoni, została stworzona przez polską markę Zoocenter. Produkt jest wyprodukowany w Polsce. W skład maty wchodzą naturalne włókna konopi, dzięki czemu jest naturalna, ekologiczna i ulega całkowitej biodegradacji. Jest wolna od pyłu i nie zawiera dodatków chemicznych, dzięki czemu nie wywołuje reakcji alergicznych.

Mata konopna doskonale sprawdzi się jako podkład podściółkowy, posiada właściwości termoizolacyjne, jest hipoalergiczna i ułatwia zwierzętom poruszanie się w klatce, zapobiegając ślizganiu się łapek po powierzchni dna.  

W połączeniu ze ściółką konopną, zapewnia zwierzętom poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Uławia budowanie tuneli i jam. Mata konopna Zoocenter jest wysoce chłonna, bardzo dobrze pochłania nieprzyjemne zapachy oraz ułatwia utrzymanie czystości w klatce.

Produkt jest dostępny w rozmiarach M/L/XL.

Sposób użycia: Matę należy wyłożyć na dnie klatki (produkt można przyciąć aby pasował do wymiarów klatki), a następnie przysypać ściółką. Matę należy wymienić na czystą według potrzeb.