Super Cat's

Super Cat’s Aroma

Zapachowy, zbrylający się, bentonitowy żwirek dla kota Super Cat’s Aroma (ziarna gr. 3,5-5mm) został wyprodukowany w Polsce, przez producenta wysokiej jakości, naturalnych żwirków i ściółek dla zwierząt – polską markę Super Cat’s. Żwirek wyprodukowany jest z czystego bentonitu i naturalnych dodatków zapachowych. Posiada przyjemny aromat, zachęcający koty do korzystania z kuwety równocześnie maskując nieprzyjemne zapachy. Produkt jest ekologiczny, bezpieczny dla środowiska i biodegradowalny. Żwirek Super Cat’s Aroma charakteryzuje się bardzo wysoką zdolnością pochłaniania wilgoci. Produkt bez problemu się zbryla, dzięki czemu łatwiej jest utrzymać kuwetę w czystości. Zużyty żwirek Super Cat’s Aroma można kompostować.

Żwirki bentonitowe przy kontakcie z wilgocią przyjmują postać gliny, nie nadają się do usuwania drogą sanitarną. Nie są polecane przy kociętach lub psach, które mogą spożywać w małych ilościach żwirek. W takiej sytuacji polecamy bezpieczny do spożywania przez zwierzęta żwirek kukurydziany, który można zutylizować drogą sanitarną.

Żwirek o delikatnym zapachu leśnym.

Produkt jest dostępny w opakowaniu 5l.

 

Sposób użycia: Kuwetę należy wypełnić żwirkiem na wysokość ok. 6 cm. Po użyciu kuwety przez kota, zbrylone fragmenty żwirku należy usuwać na bieżąco, a powstały ubytek uzupełniać jego świeżą porcją. Raz na 1-2 tygodnie, w zależności od potrzeb, zalecamy czyścić całą kuwetę i wymieniać żwirek na świeży.