Super Cat's

Super Cat’s Natura Uni

Drewniany podłoże Super Cat’s Natura Uni zostało wyprodukowane w Polsce z czystego drewna iglastego bez dodatków chemicznych. Producentem tej ściółki jest polska marka wytwarzająca wysokiej jakości podłoża dla zwierząt domowych – Super Cat’s. Produkt ten jest naturalny, ekologiczny i biodegradowalny. Ma przyjemny i świeży zapach żywicy, co ułatwia zwierzakom jego akceptację.

Podłoże to jest lekkie, nie zbryla się i nie pyli się, dzięki czemu jest przyjemne dla  łapek zwierząt i nie przykleja się do nich zapobiegając jego roznoszeniu poza kuwetę. Super Cat’s Natura Uni charakteryzuje się bardzo dobrą chłonnością wilgoci i wysoką zdolnością neutralizacji nieprzyjemnych zapachów, dzięki czemu jest wydajny i ekonomiczny. Produkt ma postać pelletu o średnicy ok. 6 mm. Dostępny w opakowaniach 7l i 25l.

Sposób użycia: kuwetę wypełnić warstwą żwirku o grubości około 4-5 cm. Kuwetę, z uwagi na niezbrylanie się żwirku, należy czyścić w całości i wymieniać cały żwirek na świeży cyklicznie, w zależności od potrzeby. Zużyty żwirek można kompostować z uwagi na jego biodegradowalność.