Super Cat's

Super Cat’s Natura Uni

Drewniany żwirek dla kota Super Cat’s Natura Uni został wyprodukowany w Polsce z czystego drewna iglastego bez dodatków chemicznych. Producentem żwirku jest polska marka wytwarzająca wysokiej jakości produkty dla zwierząt domowych – Super Cat’s. Żwirek  jest naturalny, ekologiczny i biodegradowalny. Ma przyjemny i świeży zapach żywicy, dzięki czemu koty łatwiej go akceptucją.

Jest lekki, nie zbryla się i nie pyli się. Żwirek ma przyjemne działanie dla kocich łapek. Zapobiega roznoszeniu przez koty drobinek granulatu poza kuwetę. Super Cat’s Natura Uni charakteryzuje się bardzo dobrą chłonnością wilgoci i wysoką zdolnością neutralizacji nieprzyjemnych zapachów. Jest wydajny i ekonomiczny. Żwirek ma postać granulatu o średnicy ok. 6 mm.

Sprawdzi się także jako podłoże dla gryzoni i królików oraz ptaków. Nie będzie dobrym wyborem dla kociąt i domów z psami, które mogą w małych ilościach spożywać żwirek. Przy takiej problematyce polecamy żwirki kukurydziane, które są bezpieczne w przypadku ich spożycia.

Produkt dostępny w opakowaniach 7l i 25l.

Sposób użycia: Kuwetę wypełnić warstwą żwirku o grubości około 4-5 cm. Z uwagi na niezbrylanie się żwirku, kuwetę należy czyścić w całości i wymieniać cały żwirek na świeży, w zależności od potrzeb. Zużyty żwirek jest biodegradowalny, dzięki czemu nadaję się do użytku jako kompost.