Super Cat's

Super Cat’s White Baby Puder

Bentonitowy, zbrylający się żwirek dla kota Super Cat’s White Baby Puder (ziarna gr. 0,5-2mm) został wyprodukowany w Polsce z bentonitu, rodzaju osadowej skały ilastej. Żwirek w składzie posiada dodatkowo specjalny puder, który zapobiega jego przyklejaniu się do sierści kota. Żwirek doskonale sprawdzi się w przypadku kotów długowłosych.

Żwirek został stworzony przez polskiego producenta wysokiej jakości ściółek dla zwierząt domowych – markę Super Cat’s. Charakteryzuję się bardzo drobną frakcją, przyjemnym zapachem oraz wysoką chłonnością. Skutecznie usuwa nieprzyjemne zapachy, jest wydajny i biodegradowalny, dlatego zużyty produkt można wykorzystać do kompostowania.

Żwirki bentonitowe przy kontakcie z wilgocią przyjmują postać gliny, nie nadają się do usuwania drogą sanitarną. Nie są polecane przy kociętach lub psach, które mogą spożywać w
małych ilościach żwirek. W takiej sytuacji polecamy bezpieczny do spożywania przez zwierzęta
żwirek kukurydziany, który można zutylizować w toalecie.

Produkt zapachowy, dostępny w opakowaniach 5l.

Sposób użycia: Kuwetę należy wypełnić żwirkiem na wysokość ok. 6 cm. Po użyciu kuwety przez kota, zbrylone fragmenty żwirku należy usuwać na bieżąco, a powstały ubytek uzupełniać jego świeżą porcją. Raz na 1-2 tygodnie, w zależności od potrzeb, zalecamy czyścić całą kuwetę i wymieniać żwirek na świeży.